pasargad insurance

بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد

بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد

 

bime markazi

بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

قانون تأسیس بیمه مرکزى ایران و بیمه‌گرى در ۳۰ خرداد ۱۳۵۰ در ۷۷ ماده به تصویب رسید و نحوه فعالیت و عملیات بیمه را در مورد شرکت‌ هاى داخلى و خارجى ترسیم نمود. ماده (۱) این قانون اعلام کرده است که؛ به منظور تنظیم و تعمیم و هدایت امر بیمه در ایران و حمایت بیمه گذاران و بیمه شدگان و صاحبان حقوق آنها و همچنین به‌ منظور اعمال نظارت بر این فعالیت، مؤسسه اى به نام بیمه مرکزى طبق مقررات این قانون با اهداف زیر تأسیس مى‌گردد.

 • انجام امور اتکایی اجباری برای مؤسسات بیمه ای
 • توسعه و تعمیم بیمه های بازرگانی
 • تنظیم بازار بیمه کشور و هدایت آن از طریق تصویب آیین نامه ها و مقررات
 • اعطای مجوز تأسیس شرکت ها و شبکه کارگزاری و نظارت بر فعالیت شرکت های بیمه ای به نمایندگی از دولت در بازار
 • قبولی و واگذاری بیمه های اتکایی با مؤسسات داخلی و خارج

 

Armaghan office

شرکت بیمه پاسارگاد به منظور عرضه خدمات بیمه­ های در زمینه بیمه­ های زندگی و غیر زندگی (به طور مستقیم و قبولی اتکائی) و کسب سود متوازن و همسو با مصالح و منافع ملی توسط گروه مـالی پاسـارگاد تأسیس گردیده است. شرکــت در تـاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۸و تحــت شماره ۲۹۰۰۷۰ با سرمایه ۴۵۰ میلیارد ریال که ۵۰ درصد آن پرداخت شده بود ، در اداره ثبت شرکت­ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید و پس از طی تشریفات لازم در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۹پروانه فعالیت خـود را در کلیـه رشتــه­ های بیمه­ ای به شماره ۳۴۶۰۵ از بیمه مرکـزی جمهوری اسلامی ایران دریافت نمود و در تـاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۰۱با صـدور نخسـتین بیمه نامه، فعالیت رسمی خود را آغاز کرد .(کد اقتصادی ۴۱۱۱۱۱۶۵۱۹۴۸ ) شرکت در تاریخ ۱۳۸۶/۰۸/۰۵مجوز قبولی اتکایی از مؤسسات بیمه داخلی را طی شماره ۲۵۵۹۸ از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت و با صدور اولین گواهی قبولی در تاریخ ۱۳۸۶/۰۹/۱۸، فعالیت خود را در این بخش نیز آغاز نموده و این مجوز همه ساله تمدید شده است. صاحبان سهام شرکت بیمه پاسارگاد در مجمع عمومی فوق العاده در سال ۱۳۹۴ با اکثریت آراء ،سرمایه شرکت را از مبلغ ۱۱۳۴ میلیارد ریال به مبلغ ۴۰۸۲ میلیارد ریال افزایش دادند. انتخاب بیمه پاسارگاد به عنوان شرکت بیمه برتر به تشخیص بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، کسب عنوان شرکت برتر از نظر رشد سریع در سال ۹۰ ، ۹۱ و ۱۳۹۲ به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی نشان از وجود عوامل مؤثر و قابل اطمینان در رشد، توسعه و بالندگی مستمر شرکت دارد. شبکه گسترده فروش شرکت با بهره­ گیری از کارشناسان و متخصصین کارآزموده صنعت بیمه در سراسر کشور در بیش از ۱۵ مدیریت منطقه، ۷۶ شعبه  ۲۲۰۰ نمایندگی فعال و ۸۴۰۰ نماینده فروش بیمه عمر و تامین آتیه، آماده ارائه خدمات در قالب انواع بیمه­ های اموال، اشخاص، مسئولیت و مهندسی به شما هموطن گرامی می­ باشد.

 

مشخصات ثبتی شرکت

ردیف نوع مشخصات توضیحات
۱ نام شرکت/ موسسه بیمه پاسارگاد
۱ نوع شرکت/ موسسه سهامی عام
۲ شماره ثبت ۲۹۰۰۷۰
۳ تاریخ ثبت ۱۳۸۵/۱۱/۱۸
۴ محل ثبت اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری تهران
۵ کد اقتصادی ۴۱۱۱۱۱۶۵۱۹۴۸
۶ موضوع فعالیت انجام عملیات بیمه ای مستقیم در انواع رشته های بیمه زندگی و غیر زندگی ،  تحصیل پوشش بیمه های اتکایی، سرمایه گذاری از محل سرمایه، ذخائر و  اندوخته  های فنی و قانونی، قبول بیمه های اتکایی از موسسات بیمه داخلی با رعایت ضوابط بیمه مرکزی
۷ توانگری مالی ۱۱۸
۸ نشانی تهران،خیابان دکتر فاطمی، نبش هشت بهشت، شماره ۲
۹ مرکز اصلی تهران
۱۰ شماره تلفن ۰۲۱-۸۲۴۸۹
۱۱ شماره دورنگار ۸۸۹۸۱۱۴۶

 

  اهداف

 • برنامه ریزی جامع به منظور دستیابی به ترکیب مناسب پرتفوی در بیمه های اشخاص، اموال و مسئولیت
 • برقراری روش های مناسب به منظور تسریع در امر پرداخت خسارت و ترویج روش های پیشگیری از وقوع خسارت به بیمه گذاران
 • گسترش بیمه های اتکایی (قبولی) و همچنین دریافت پوشش های بیمه اتکایی برای ریسک های بزرگ
 • توسعه و ترویج خدمات بیمه ای در سطح جامعه به منظور دستیابی به سهم مطلوب از بازار بیمه کشور
 • طراحی و عرضه محصولات بیمه ای جدید با توجه به نیازهای جامعه
 • برقراری روش های مناسب ارزیابی ریسک در جهت انتخاب مطلوب پرتفوی
 • سازماندهی و توسعه شبکه فروش به منظور ارائه خدمات مطلوب و گسترده در سراسر کشور
 • بهره برداری مناسب از ذخایر و اندوخته های شرکت با حضور فعال در بازار پول و سرمایه کشور

 

finance

بیمه عمر پاسارگاد – بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد یا به عبارت دیگر بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد ، جدید ترین نسل از بیمه زندگی است که بهترین شرایط بیمه عمر، مزایای بیمه عمر و پوشش های بیمه عمر به همراه پرداخت سود بیمه عمر در آینده را ارائه می کند. بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد به عنوان بیمه عمر و سرمایه گذاری (نوعی بیمه مختلط) و یا مختصرا بیمه عمر پاسارگاد نیز شناخته می شود. دو نوع پوشش اصلی بیمه عمر پاسارگاد ، شامل تامین سرمایه حیات در آینده با سود تضمینی بیمه عمر و تامین سرمایه فوت عادی است. بیمه عمر پاسارگاد به گونه ای طراحی شده است که با توجه به نحوه پرداخت اقساط آن تمامی اقشار جامعه بسته به نیاز خود میتوانند از پوشش های بیمه آن بهره مند شوند.
شما با پرداخت اولین حق بیمه عمر پاسارگاد و صادر شدن بیمه نامه می توانید از مزایای بیمه عمر و تامین آتیه بهره مند شوید. میزان حق بیمه عمر پاسارگاد ثابت نیست و هر شخص میتواند با توجه به شرایط مالی خویش و با توجه به نیازمندی های احتمالی خود در آینده مقدار حق بیمه عمر، نحوه پرداخت حق بیمه عمر ، ضرایب بیمه عمر پاسارگاد و پوششهای بیمه عمر پاسارگاد مطلوب خود را انتخاب نماید. البته پیشنهاد همیشگی ما این است که حتما در این مورد با کارشناسان امر مشورت نمایید. در ادامه به صورت مختصر به شرایط بیمه عمر پاسارگاد مورد نظر مخاطبان محترم در مورد بیمه عمر و تامین آتیه اشاره مینماییم و شما دوستان عزیز برای اطلاعات بیشتر کافیست صفحه مربوطه را از طریق آدرس های موجود مشاهده نمایید.

در بیمه عمر، شرکت بیمه متعهد می‌شود در برابر دریافت حق‌بیمه‌ی مشخص، بعد از فوت بیمه‌گذار مبلغی به‌عنوان سرمایه یا مستمری به خانواده‌ی او پرداخت کند. حمایت‌های بیمه عمر فقط به بعد از فوت محدود نمی‌شود. مزایایی مثل اخذ وام بدون ضامن، امکان سرمایه‌گذاری، مستمری نقص عضو و ازکارافتادگی وپوشش امراض خاص از مواردی است که بیمه‌گذار در زمان حیات هم می‌تواند از آن استفاده کند.

مهم‌ترین نکته درباره‌ی بیمه عمر این است که حق‌بیمه‌ی آن در یک دوره‌ی زمانی طولانی پرداخت می‌شود و فاصله‌ی بین دریافت حق‌بیمه و پرداخت خسارت زیاد است. در نتیجه شرکت‌های بیمه انباشت قابل ملاحظه ای جمع‌آوری می‌کنند و به وسیله‌ی آن می‌توانند سرمایه‌گذاری‌های بلند مدتی داشته باشند. سود حاصل از سرمایه‌گذاری‌های انجام شده (سود مشارکت در منافع) بین بیمه‌گذاران قابل تقسیم است. بیمه عمر پاسارگاد از این قاعده مستثنی نیست. در ادامه به توضیح این بیمه می‌پردازیم.

 

تعریف بیمه عمر و تامین آتیه

در این بیمه نامه بیمه گذاران با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر در مقابل خطر فوت را نیز در صورتی که بیمه شده هم باشند، خواهند داشت.
بیمه های عمر همراه با تشکیل سرمایه که اکنون در بسیاری از کشورهای جهان ارائه می شود ،طرفداران زیادی داشته و با توجه به انواع آن می تواند مورد استقبال اقشار مختلف جامعه قرار گیرد.
بیمه پاسارگاد با دریافت مبالغ حق بیمه ،اولا”بیمه شده را در مقابل خطر فوت بیمه می کند و ثانیا” مازاد مبالغ دریافتی را سرمایه گذاری می نماید و نرخ سود آن سرمایه گذاری را تا حد نرخ بهره فنی تضمین می نماید و چنانچه سود بیشتری از محل سرمایه گذاری بدست آورد بخش عمده از آن را به عنوان مشارکت در منافع به بیمه گذار می دهد.

 

baby

 

شرایط ویژه بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد

 

بیمه عمر پاسارگاد در دو شاخه ارائه می‌گردد : بیمه عمر به شرط فوت و بیمه عمر و تامین آتیه.

الف : بیمه عمر پاسارگاد به شرط فوت :

در بیمه عمر پاسارگاد به شرط فوت، شرکت بیمه پاسارگاد تعهد می‌نماید در ازای پرداخت حق بیمه توسط بیمه‌گذار در صورت فوت بیمه شده سرمایه بیمه را به استفاده‌کننده (گان) تعیین شده در بیمه‌نامه بپردازد.

در حال حاضر انواع بیمه عمر که توسط این شرکت عرضه می‌گردد عبارتند از :

بیمه عمر زمانی (بامدت محدود) با سرمایه ثابت

 • در این بیمه‌نامه، در طول مدت بیمه سرمایه بیمه تغییر نمی‌نماید.
 • شرکت تعهد می‌کند که در ازای پرداخت حق بیمه توسط بیمه‌گذار برای مدت زمانی معیین و در صورتی که بیمه شده در خلال آن مدت فوت نماید، مبلغ بیمه توافق شده را به استفاده کننده (گان) از قرارداد بپردازد.
 • این نوع بیمه‌نامه به دو صورت انفرادی و گروهی صادر می‌گردد.

بیمه عمر زمانی (بامدت محدود) با سرمایه نزولی

 • این نوع بیمه‌نامه، به صورت مستقل و یا مکمل بیمه عمر صادر می‌شود.
 • بیمه‌ای است که با هدف حمایت شخص بیمه شده در مقابل بدهی‌های او طراحی گردیده.
 • مبلغ بیمه سال به سال نسبت به مبلغ اولیه بیمه‌نامه کاهش می‌یابد و سرانجام درتاریخ انقضاء بیمه‌نامه به صفر می‌رسد.
 • این نوع بیمه‌نامه که به بیمه عمر مانده بدهکار نیز معروف است در بیمه پاسارگاد به صورت انفرادی و گروهی عرضه می‌شود.

بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد ، قراردادی است که بین یک شرکت بیمه و یک شخص حقیقی یا حقوقی منعقد می‌شود و به موجب آن شرکت بیمه (بیمه‌گر) تعهداتی را در مقابل شخص حقیقی یا حقوقی (بیمه‌گذار) بر عهده می‌گیرد که به مرگ و زندگی یک یا چند شخص حقیقی (بیمه‌شده) بستگی دارد. بیمه‌گر متعهد است که در انتهای مدت بیمه، چنانچه بیمه‌شده در قید حیات باشد سرمایه بیمه‌نامه بیمه عمر پاسارگاد را به بیمه‌گذار و چنانچه در طول مدت بیمه‌نامه، بیمه‌شده فوت نماید سرمایه بیمه‌نامه را به وراث و یا ذی‌نفع بیمه‌نامه پرداخت نماید. بیمه‌گذار هم متقابلا تعهد می‌نماید که مبلغ حق بیمه را به صورت یکجا در تاریخ شروع بیمه یا بطور اقساط در طی مدت بیمه به بیمه‌گر بپردازد.

 

  ب : بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد :

بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد به منظور تأمین منابع لازم برای تشکیل سرمایه‌ای ‌در آینده و همچنین امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر طراحی و اجرا شده است؛ علاوه بر آن بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد ، پوشش بیمه‌شده در مقابل خطر فوت را نیز در بر می‌گیرد.

بیمه‌ی عمر همراه با تشکیل سرمایه که اکنون در بسیاری از کشورهای جهان ارائه می‌شود، طرفداران زیادی داشته و با توجه به انواع آن می‌تواند مورد استقبال اقشار مختلف جامعه قرار گیرد.

بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد با دریافت مبالغ حق بیمه:

 • بیمه‌شده را در مقابل خطر فوت بیمه می‌کند.
 • مازاد مبالغ دریافتی را سرمایه‌گذاری می‌نماید.
 • نرخ سود آن سرمایه‌گذاری را تا حد نرخ بهره فنی تضمین می‌نماید.
 • چنانچه سود بیشتری از محل سرمایه‌گذاری بدست آورد بخش عمده از آن را به عنوان مشارکت در منافع به بیمه‌گذار می‌دهد.
life insurance2

هدف از ارائه طرح بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد :

بررسی وضعیت مالی اکثر صندوق‌های بازنشستگی نشان‌دهنده این واقعیت است که میزان پرداختی این نوع صندوق‌ در دوران بازنشستگی، حتی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را نیز ندارد. با توجه به اینکه عده کثیری از افراد جامعه با این مشکل مواجه هستند طراحی بیمه‌نامه‌ای ‌با تشکیل سرمایه در صورت حیات می‌تواند تأمین‌کننده سرمایه‌ای ‌یکجا در سنین بالا بوده و تاثیر مهمی در افزایش قدرت خرید افراد در دوران بازنشستگی خواهد داشت.

 

مزایا و شرایط ویژه بیمه عمر تأمین آتیه پاسارگاد

 شرایط بیمه عمر پاسارگاد بسیار خاص بوده و از مزایای فراوانی برخوردار است . براساس سالنامه‌ی آماری منتشر شده توسط بیمه‌ی مرکزی، در بین شرکت‌های بیمه  37/56 درصد بیمه‌نامه‌های فروخته شده در رشته‌ی عمر متعلق به بیمه‌ی پاسارگاد است. علاوه بر این ازنظر میزان سرمایه‌ی انباشت شده، بیمه‌ی پاسارگاد جزء چهار شرکت اول بیمه در بین شرکت‌های خصوصی می باشد . همچنین نسبت توانگری مالی این شرکت در سال 96، 149 (سطح یک) است. یعنی سرمایه‌ی شرکت برای پرداخت خسارات و تعهدات بیمه‌گذاران کافی است.

از مهم‌ترین مزایای بیمه پاسارگاد می‌توان به موار زیر اشاره کرد:

 • استفاده از تسهیلات وام بدون ضامن ، بعد ار 6 ماه در بیمه عمر پاسارگاد
 • تعیین میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد
 • معافیت مالیاتی وجوه پرداختی بیمه عمر پاسارگاد
 • پوشش بیماریهای خاص با سقف 60 میلیون تومان برای هر کدام از 5 بیماری در بیمه عمر پاسارگاد
 • دریافت سود مرکب 30 ساله در بیمه عمر پاسارگاد
 • سپرده گذاری و دریافت پوشش بیمه آتش سوزی منزل مسکونی در بیمه عمر پاسارگاد
 • هزینه های قابل قبول مالیاتی حق بیمه عمر پاسارگاد
 • پوشش بیمه آتش سوزی برای منازل مسکونی تا سقف 800 میلیون تومان در بیمه عمر پاسارگاد
 • پوشش بیمه درمان تکمیلی sos رایگان در بیمه عمر پاسارگاد
 • تخفیف در دریافت بیمه های اموال با خرید بیمه عمر پاسارگاد
 • سود تضمینی بیمه عمر پاسارگاد و سود مشارکت در منافع بیمه عمر پاسارگاد
 • پوشش معافیت از پرداخت حق‌بیمه در اثر از کار افتادگی و پرداخت غرامت ازکارافتادگی (ناشی از حادثه و بیماری) تا 60 میلیون تومان در بیمه عمر پاسارگاد
 • پوشش نقص عضو ناشی از حادثه تا سقف 400 میلیون تومان در بیمه عمر پاسارگاد
 • پوشش هزینه پزشکی ناشی از حادثه تا سقف 40 میلیون در بیمه عمر پاسارگاد
 • سقف سرمایه فوت طبیعی تا 250 میلیون تومان و سقف فوت در اثر حادثه تا 500 میلیون تومان در بیمه عمر پاسارگاد

 

از شرایط ویژه بیمه پاسارگاد می‌توان به موار زیر اشاره کرد:

 • در این بیمه‌نامه سرمایه بیمه عمر ضریبی از میزان قدرت پرداخت حق بیمه، بیمه‌گذار در ماه خواهد بود.‌ این ضریب می‌تواند ۲۱۰،۱۸۰،۱۵۰،۱۲۰ ، ۲۴۰ ، ۲۷۰ ، ۳۰۰ ،۳۳۰ و ۳۶۰ برابر انتخاب گردد.
 • حق بیمه این قرارداد می‌تواند به روش ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و یا سالانه پرداخت گردد.
 • در نحوه پرداخت حق بیمه، پیش بینی شده است که بیمه‌گذار بتواند حق بیمه را به صورت تلفیقی از روش یکجا (به صورت سپرده گذاری نزد بیمه‌گر) و اقساطی پرداخت نماید.
 • مدت بیمه‌نامه می‌تواند از ۵ سال تا ۳۰ سال درخواست گردد.
 • برای مقابله با تورم به درخواست بیمه‌گذار با افزایش حق بیمه به میزان ۳، ۵، ۷، ۱۰، ۱۵، ۲۰ و ۲۵ درصد در هر سال نسبت به سال قبل، سرمایه بیمه نیز به همین نسبت افزایش خواهد یافت.
 • اندوخته حاصل شده از محل بیمه‌نامه متعلق به بیمه‌گذار است و در طول مدت بیمه‌نامه وی حق دارد این اندوخته را به طور کامل برداشت (بازخرید) و یا به صورت وام دریافت نماید.‌ ( پس از سپری شدن ۶ ماه از زمان صدور و پرداخت حداقل ۶ ماه حق بیمه).
 • بیمه‌گر متعهد است سود ناشی از مشارکت در منافع حاصل از سرمایه خود را علاوه بر سرمایه بیمه به بیمه‌گذار پرداخت نماید.
 • چنانچه بیمه‌گذار درخواست افزایش پرداخت حق بیمه را در سال‌های بعد بنماید می‌تواند به میزان افزایش حق بیمه درخواستی (حداکثر ۱۰ درصد) سرمایه بیمه عمر خود را افزایش دهد. لازم به ذکر است که می‌توان افزایش حق بیمه را درخواست کرد ولی سرمایه بیمه عمر را ثابت نگه داشت و افزایش سرمایه درخواست نگردد.‌ این امر باعث می‌شود اندوخته ریاضی بیشتری در بیمه‌نامه ایجاد شود.‌

 

benefits

استفاده از تسهیلات وام در بیمه عمر پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد این امکان را فراهم کرده است که شما بیمه گذاران محترم بتوانید از سود و اندوخته بیمه عمر پاسارگاد خود، مطابق با قوانین بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وام دریافت کنید. در این حالت بیمه عمر و تامین آتیه و پوشش های آن به قوت خود باقی خواهد ماند.
دریافت وام بر اساس ارزش بازخرید بیمه عمر و تامین آتیه یکی از تسهیلاتی است که خریداری این بیمه نامه در اختیار شما قرار میدهد. بر این اساس شما می توانید تا سقف 90% ارزش بازخرید بیمه عمر خود بدون تشریفات اداری و ضامن وام دریافت نمایید .برای این امر تنها کافی است که بیمه گذار بیمه عمر پاسارگاد، درخواست مربوطه را تکمیل و مطرح نماید و نیاز به هیچ ضامنی نخواهد بود. نرخ بهره وام بیمه عمر پاسارگاد تنها 4% بیشتر از نرخ سود تضمینی بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد خواهد بود.
تسهیلات وام این امکان را در اختیار شما قرار میدهد تا در هر زمانی که بخواهید بتوانید از اندوخته بیمه عمر پاسارگاد استفاده نمایید و در عین حال بیمه عمر و تامین آتیه و پوشش های آن همچنان به قوت خود باقی بماند. در این شرایط شما همیشه این امکان را خواهید داشت تا از اندوخته بیمه عمر پاسارگاد در شرایط ضروری استفاده کنید و با داشتن بیمه عمر ضمن تجربه آرامش، موارد مالی پدید آمده خود را در طول زمان مدیریت نمایید.

deposit

امکان قرار دادن سپرده در بیمه عمر و دریافت پوشش آتش سوزی در بیمه عمر پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد این امکان را برای شما فراهم نموده است تا مبلغی را به عنوان سپرده در بیمه عمر و تامین آتیه قرار دهید. نرخ سود مبلغ سپرده برابر با 16 درصد و مطابق با قوانین بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.
هنگامی که شما مبلغی را علاوه بر مبلغ حق بیمه عمر پاسارگاد به عنوان سپرده در بیمه عمر و تامین آتیه خود قرار می دهید شرکت بیمه پاسارگاد پوشش آتش سوزی منزل مسکونی را به عنوان هدیه به شما ارائه خواهد نمود و شما تا مادامی که سپرده خود را درون بیمه عمر حفظ می نمایید از این پوشش آتش سوزی بهره مند خواهید بود.
به این ترتیب این مبلغ سپرده به رشد سرمایه های بیمه عمر پاسارگاد کمک خواهد کرد. از سوی دیگر شما می توانید به درخواست خود این مبلغ را از بیمه عمر خود خارج نمایید که شامل محاسبات بیمه عمر و محاسبات ارزش بازخرید نخواهد شد و معادل همان مبلغ به شما پرداخت خواهد شد و بیمه عمر نیز بدون سپرده به قوت خود باقی خواهد ماند. در نظر داشته باشید که با قرار دادن سپرده در بیمه عمر پاسارگاد خود این امکان را خواهید داشت تا ظرف مدت زمان کوتاهی معادل 90% آن را به عنوان وام بیمه عمر برداشت نمایید.

discount

تخفیف در دریافت بیمه های اموال با داشتن بیمه عمر پاسارگاد

هنگامی که شما بیمه عمر و تامین آتیه را از شرکت بیمه پاسارگاد خریداری می نمایید این امکان برای شما وجود خواهد داشت تا در سایر خدمات بیمه ای شرکت بیمه پاسارگاد ، مطابق با قوانین بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، تخفیفات قابل توجهی دریافت نمایید.

تخفیفات ناشی از خریداری بیمه عمر پاسارگاد در بیمه های  بدنه اتومبیل ، بیمه آتش سوزی منزل مسکونی ، بیمه حوادث انفرادی و بیمه درمان مسافرت برای خارج از کشور است. در زیر جدول مربوط به این تخفیفات را ملاحظه میفرمایید که نشان می دهد به هر میزان که اندوخته بیمه عمر افزایش می یابد به همان اندازه نیز بر میزان تخفیفات افزوده میشود.

discount-another

 

card

تعیین میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد

بیمه نامه عمر و تامین آتیه پاسارگاد با پرداخت حق بیمه عمر از سوی شما به عنوان بیمه گذار و پذیرش شرایط بیمه عمر و صدور بیمه نامه آغاز می شود. شما می بایست حق بیمه اولیه را به حساب بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد واریز نمایید. پس از صدور بیمه عمر پاسارگاد شناسه های قبض و پرداخت بیمه عمر شما جهت پرداخت های آتی همراه با بیمه نامه در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا حق بیمه های بعدی که نحوه پرداخت اقساط آن به انتخاب شما تعیین شده اند در اختیار شما قرار می گیرد.
کمترین میزان حق بیمه عمر از منظر میانگین حق بیمه پرداختی توسط بیمه گذاران و تجربه ما 100.000 تومان است و برای آن هیچ سقفی وجود ندارد. بنابراین شما می توانید بسته به نیاز و شرایط مالی خود میزان حق بیمه عمر پاسارگاد مورد نظر را پرداخت نمایید. همچنین شما می توانید نحوه پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد را با توجه به فرم پرسشنامه به صورت ماهانه، سه ماهه، شش ماهه، سالانه و یکجا انتخاب نمایید.

همانطور که پیش تر توضیح داده شد شما می توانید در بیمه عمر پاسارگاد خود اقدام به سپرده گذاری نمایید که در این صورت سود بیمه عمر و تامین آتیه شما بیشتر خواهد شد.

taxes

حق بیمه عمر پاسارگاد جزو هزینه های قابل قبول مالیاتی محسوب میشود

این مزیت مطابق با قوانین بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران الزاما مربوط به بیمه گذار است. به استناد اصلاح قانون مالیات های مستقیم مصوب مجلس شورای اسلامی از سال 1393 پرداخت های مربوط به بیمه عمر و تامین آتیه توسط بیمه گذار و بیمه شده جزو هزینه های قابل قبول محسوب می شود.
نیز بر اساس اصلاح صورت گرفته در ماده 137 تمامی هزینه های درمانی پرداختی مؤدیان که قابل تایید باشد و همچنین حق بیمه عمر پرداختی هر شخص حقیقی به مؤسسات بیمه ایرانی بابت انواع بیمه‌های عمر و زندگی و بیمه های درمانی از درآمد مشمول مالیات مؤدی کسر می گردد.

profit

سود تضمینی و سود مشارکت در منافع بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد بر اساس قوانین بیمه مرکزی، دارای سود تضمینی 16% درصد در شروع قرارداد هستند که در انتهای مدت بیمه عمر بر اساس جدول سرمایه ها قابل پرداخت خواهد بود. در کنار این سود تضمینی بیمه عمر پاسارگاد ، شما از مشارکت در منافع حاصل از سرمایه گذاری ها به صورت شناور و سالیانه ، برخوردار می گردید.

سود قطعی و تخصیص یافته بیمه عمر و تامین آتیه در سالهای 1393 و 1394 به  ترتیب برابر با 22 و 22 درصد بوده است.
ضمنا در بیمه عمر پاسارگاد امکان قرار دادن مبلغی به عنوان سپرده وجود دارد که سود تضمینی آن 16% خواهد بود. بدیهی است که قرار دادن مبلغ سپرده علاوه بر سودآور تر شدن بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد موجب می شود تا شما از مزایای بیمه عمر بالاتری نیز برخوردار شوید.

 

tax free

معافیت مالیاتی بیمه عمر پاسارگاد

سرمایه های بیمه عمر پرداختی در بیمه عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد از هرگونه مالیات معاف هستند . به این ترتیب شما بیمه گذاران عزیز میتوانید از سرمایه های قید شده در جداول بیمه عمر پاسارگاد خود به طور کامل و بدون کسر هیچ مبلغی استفاده نمایید.
بنا به گزارش خبر گزاری ها ، در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در تاریخ 25 اسفند سال 1392 نمایندگان در جریان بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم با بند 36 این لایحه موافقت کردند که در مواد (136) و (137) قانون عبارت «انواع بیمه‌های عمر و زندگی» جایگزین عبارت «بیمه عمر» شود . بیمه عمر پاسارگاد هم از این نوع بیمه عمر ها محسوب می شود.
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، همچنین براساس اصلاح صورت گرفته در ماده 136 وجوه پرداختی بابت انواع بیمه‌های عمر و زندگی از طرف مؤسسات بیمه که به موجب قراردادهای منعقده بیمه عاید ذینفع می شود از پرداخت مالیات معاف است . نیز بر اساس اصلاح صورت گرفته در ماده 137 تمامی هزینه های درمانی پرداختی مؤدیان که قابل تایید باشد و همچنین حق بیمه پرداختی هر شخص حقیقی به مؤسسات بیمه ایرانی بابت انواع بیمه‌های عمر و زندگی و بیمه های درمانی از درآمد مشمول مالیات مؤدی کسر می گردد.

 

fire

پوشش آتش سوزی منزل مسکونی در بیمه عمر پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد مفتخر است که در بین شرکت های بیمه تنها شرکتی است که پوشش آتش سوزی منزل مسکونی را بر روی بیمه عمر پاسارگاد ارائه می دهد . این پوشش بیمه ای عبارت است از تعهد پرداخت خسارت ناشی از بروز آتش سوزی ملک مسکونی بیمه گذار بیمه عمر پاسارگاد، که در این حالت شما می بایست مالک آن ملک بوده یا قرارداد اجاره معتبر داشته باشید.
در فرم پرسشنامه بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد، می توانید بنا به انتخاب خود ضریبی از 500 تا 1500 برابر حق بیمه ماهیانه بیمه عمر خود را جهت بهره مندی از سرمایه پوشش آتش سوزی منزل مسکونی انتخاب نمایید. بزرگترین مزیت این پوشش به جز سرمایه مناسب آن شامل تمدید خودکار این پوشش بیمه ای است در حالی که اگر خواسته باشید پوشش بیمه آتش سوزی را به طور جداگانه اختیار کنید نیازمند تمدید سالانه آن خواهید بود.
شما با انتخاب گزینه پوشش آتش سوزی منزل مسکونی تا 75% از سرمایه بیمه آتش سوزی پاسارگاد در مورد بنای ساختمان و 25% از سرمایه بیمه آتش سوزی پاسارگاد در مورد اثاثیه منزل تحت پوشش بیمه آتش سوزی خواهید بود.

disability

پوشش از کار افتادگی در بیمه عمر پاسارگاد

در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد از کارافتادگی کلی و دائمی عبارت است از ناتوانی کامل بیمه شده در انجام هر گونه شغل یا فعالیت در اثر بیماری و یا حادثه از قبیل فقدان دید از دو چشم قطع یا از کارافتادگی کامل و دائمی دو بازو، دو دست دو ساق پا یا دو پا، فقدان یک بازو یا یک دست و یک ساق پا و یا امراض دماغی غیر قابل علاج که باعث اختلال کلی مشاعر می شود.
از کارافتادگی کلی و دائمی به عنوان یک پوشش بیمه عمر پاسارگاد فقط به افراد شاغل ( افراد غیر از بازنشسته ، خانه دار ، دانشجو و سرباز ) و پایین تر از 59 سال تعلق می گیرد. معافیت می تواند بر اثر حادثه یا بیماری باشد . اگر منشاء معافیت و از کارافتادگی حادثه باشد با شروع قرارداد بیمه عمرفعال می شود و اگر منشاء بیماری باشد این پوشش شش ماه پس از شروع قرارداد بیمه عمر فعال می شود و 6 ماه هم باید طول درمان ادامه داشته باشد.
همانطور که در فرم پرسشنامه بیمه عمرشرکت بیمه پاسارگاد نیز مشاهده می نمایید شما می توانید 50 و یا 100درصد حق بیمه عمر پاسارگاد را به عنوان پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه انتخاب نمایید . در قسمت سرمایه از کارافتادگی 10 درصد ، 25 درصد و یا 40 درصد سرمایه عمر پاسارگاد را انتخاب نمایید تا در صورت وقوع شرایط ناگوار از مزیت پرداخت سرمایه تا سقف 600.000.000 ریال بهره مند شوید.

sickness

پوشش بیماریهای خاص در بیمه عمر پاسارگاد

در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد بیماری های خاص تحت پوشش عبارت است از هر گونه عارضه جسمی و یا اختلال در اعمال طبیعی اعضاء مختلف بدن که ناشی از بروز سرطان ، سکته قلبی و مغزی ، جراحی عروق قلبی و پیوند اعضاء بوده و به تشخیص پزشک معتمد شرکت برسد. شما با انتخاب این پوشش در فرم پرسشنامه بیمه عمر پاسارگاد در برابر شرایط نامطلوب فوق بیمه خواهید شد.
شروع این پوشش برای شما 3 ماه پس از صدور بیمه عمرخواهد بود و طی آن می توانید با انتخاب 10 درصد ، 20 درصد و یا 30 درصد سرمایه عمر خود تا سقف 600.000.000 ریال از آن بهره مند شوید که برای افراد دارای سن بالاتر از 12 سال به بالا بطور کامل فعال خواهد شد.
در خصوص پوشش بیمه ای بیماری های خاص در بیمه عمر پاسارگاد باید به خاطر داشت که تحت شرایطی مانند تعلیق ، فسخ و یا بازخرید بیمه نامه ، مخفف شدن بیمه عمر، بیماری هایی که در اثر اعتیاد و استفاده از مشروبات الکلی ایجاد می شوند و بیماری هایی همچون ایدز به عنوان استثنائات در نظر گرفته شده و تحت پوشش نخواهند بود.

treatment

پوشش تکمیل درمان در بیمه عمر پاسارگاد

در بیمه عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد با همکاری شرکت بیمه کمک رسان ایران (SOS ) ، هنگامی که بیمه عمر پاسارگاد شما بعد از گذشت 6 ماه از تاریخ صدور آن و پرداخت حداقل شش ماه حق بیمه عمر پاسارگاد دارای ارزش بازخریدی بیش از 20.000.000 ریال شود، می توانید از پوشش بیمه تکمیل درمان ، مازاد بر تعهد بیمه گر اول ، در قالب دو بخش معین شده بر اساس جدول زیر استفاده نمایید:

treat cover

 

 

accident

پوشش حادثه در بیمه عمر پاسارگاد

در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد حادثه عبارت است از هر واقعه ناگهانی ناشی از یک عامل خارجی که بدون قصد و اراده بیمه شده و ذینفع بروز کرده و منجر به جرح ، نقص عضو ، از کار افتادگی و یا فوت بیمه شده در بیمه عمر پاسارگاد گردد . شایان ذکر است که شرکت بیمه پاسارگاد 2 پوشش اضافی حادثه بر اثر زلزله و آتش فشان و اعتصاب ، شورش و بلوا را به نیز شما ارائه می دهد .
شما با پرداخت اولین قسط از حق بیمه عمر پاسارگاد و صدور بیمه عمر و تامین آتیه در برابر حوادث ناگوار بیمه خواهید شد. این پوشش برای افراد دارای سن بالاتر از 12 سال به بالا بطور کامل فعال خواهد شد.

 • فوت بر اثر حادثه در بیمه عمر پاسارگاد :

شما با انتخاب این پوشش در فرم پرسشنامه بیمه عمر پاسارگاد در برابر تمامی رخدادهایی که خارج از کنترل شما هستند بیمه خواهید شد.
همانطور که در فرم پرسشنامه بیمه عمر نیز مشاهده می نمایید شما می توانید 1 ، 2 و 3 برابر سرمایه بیمه عمر پاسارگاد خود ، پوشش فوت بر اثر حادثه داشته باشید.

 • نقص عضو بر اثر حادثه در بیمه عمر پاسارگاد :

در بیمه نامه عمر و تامین آتیه نقص عضو بر اثر حادثه عبارت است از قطع ، تغییر شکل و یا از دست دادن توانایی انجام کار عضوی از اعضاء بدن که ناشی از حادثه بوده و وضعیت دائم و قطعی داشته باشد .
همانطور که در فرم پرسشنامه بیمه عمر پاسارگاد نیز مشاهده می نمایید شما می توانید 1 ، 2 و 3 برابر سرمایه عمر خود ، پوشش نقص عضو بر اثر حادثه را انتخاب نمایید.

 • هزینه پزشکی در بیمه عمر پاسارگاد :

در بیمه عمر و تامین آتیه هزینه پزشکی عبارت است از هزینه هایی که بیمه گذار در صورت تحقق خطرات مشمول تعریف حادثه و تحت درمان قرار گرفتن به علت بروز آنها متحمل میشود، که این هزینه های درمانی مرتبط با حادثه را شرکت بیمه پاسارگاد پرداخت خواهد کرد.

همانطور که در فرم پرسشنامه بیمه عمر پاسارگاد نیز مشاهده می نمایید شما می توانید 5 و یا 10% سرمایه حادثه بیمه عمر خود ، پوشش هزینه های پزشکی را در بیمه عمر پاسارگاد انتخاب نمایید .

  البته باید توجه داشت که انتخاب شرایط بیمه عمر پاسارگاد فوق بعضا به انتخاب مشتری بوده و پس از استعلام به صورت جدول بیمه عمر در اختیار او قرار میگیرد تا بررسی نهایی را صورت دهد لذا پیشنهاد ما اینست که  جهت انتخاب دقیق و آگاهانه بیمه عمر با کارشناسان امر مشورت نمایید.

family

 

چهار روش برای افزایش سود بیمه عمر

سود بیمه عمر یکی از ویژگی‌های بسیار مهم و جذاب این بیمه است که بیشتر افراد در زمان خرید بیمه عمر به آن توجه می‌‌کنند. به این دلیل که هر چه سود بیمه عمر بیشتر باشد، ارزش اندوخته بیمه بیشتر بوده و در نهایت سرمایه گذاری مناسب تری انجام خواهد شد.

با توجه به اهمیت این موضوع قصد داریم در این بخش به بررسی انواع سود، میزان سوددهی بیمه عمر در شرکت‌های مختلف بیمه و همچنین روش‌های افزایش سود بیمه عمر بپردازیم.

به صورت کلی سود بیمه عمر به دو دسته سود تضمینی و سود مشارکت در منافع تقسیم می‌‌شود.

1) سود تضمینی:

سود تضمینی سودی است که هر ساله توسط بیمه مرکزی اعلام می‌‌شود و همه شرکت‌های بیمه باید آن را به بیمه گذاران بیمه عمر خود ارائه دهند.

در واقع این سود حداقل سودی است که به بیمه عمر شما تعلق می‌‌گیرد و می‌‌توانید از بابت دریافت آن مطمئن باشید.

بر اساس آخرین اعلام بیمه مرکزی، سود تضمینی بیمه عمر در دو سال اول قرارداد 16 درصد، در دو سال دوم 13 درصد و در سال‌های بعد 10 درصد است.

یعنی مثلا در دو سال اول قرارداد بیمه عمرتان، هر سال 16 درصد به اندوخته شما اضافه خواهد شد.

خیالتان از بابت سود بیمه عمر راحت باشد! به این دلیل که در بدترین حالت هم سود تضمینی به بیمه عمر شما تعلق می‌‌گیرد.

2) سود مشارکت در منافع:

شرکت‌های بیمه بر اساس حق بیمه‌ای که از بیمه‌های عمر دریافت می‌‌کنند، در فعالیت‌های اقتصادی مختلف سرمایه گذاری می‌‌نمایند.

سودی که از این سرمایه گذاری‌ها به دست می‌‌آید، بین شرکت بیمه و بیمه گذار مشترک است. در واقع 85 درصد از سود حاصل از این سرمایه گذاری به بیمه گذاران تعلق می‌‌گیرد.

به این سود سود مشارکت در منافع گفته می‌‌شود.

بهتر است بدانید که سود مشارکت در منافع برای سال‌های آینده قابل پیش بینی نیست، اما می‌‌توان روند سوددهی آن در سال‌های گذشته را بررسی کرد و شرکت بیمه‌ای را انتخاب نمود که بیشترین سود را به بیمه گذاران خود پرداخت کرده است.

هر ساله شرکت‌های بیمه مجموع سود مشارکت در منافع و سود تضمینی را تحت عنوان سود قطعی اعلام و به بیمه گذاران خود پرداخت می‌‌کنند.

چگونه سود بیمه عمر خود را بیشتر کنیم؟

اگر می‌‌خواهید سود بیشتری از بیمه عمر خود کسب کنید، چند راه پیش روی شماست.

1) سرمایه اولیه بیمه عمر خود را زیاد کنید:

در زمان خرید بیمه عمر، شما می‌‌توانید مبلغ مشخصی را به عنوان سرمایه اولیه در اختیار بیمه قرار دهید.

سرمایه اولیه یک امر اختیاری است اما می‌‌تواند سود بیمه عمر شما را افزایش دهد. هرچه این سرمایه بیشتر باشد سود شما هم بیشتر خواهد شد.

2) حق بیمه بیشتری پرداخت کنید:

هرچه حق بیمه پرداختی شما بیشتر باشد، مجموع اندوخته سالانه شما بیشتر شده و در نتیجه سود سالانه بیشتری به شما تعلق خواهد گرفت.

3) بیمه عمر طولانی تری داشته باشید:

طول قرارداد بیمه عمر با میزان سود دریافتی نسبت مستقیم دارد. یعنی هرچه بیمه عمر بلند مدت تری داشته باشید، سود بیشتری دریافت خواهید کرد.

به همین دلیل پیشنهاد ما این است که قرارداد بیمه خود را حداقل 15 ساله ببندید.

4) پوشش‌های کمتری انتخاب کنید:

همانطور که گفتیم پوشش‌های بیمه‌ای در بیمه عمر یکی از مزایای مهم خرید این بیمه است. اما اگر به دنبال دریافت سود بیشتری از بیمه عمر خود هستید، بهتر است پوشش‌های کمتری را انتخاب نمایید.

 

Profit

                                                                                                 

در این بخش مروری بر پوششهای بیمه عمر پاسارگاد، خواهیم داشت: 

پوشش های اصلی بیمه عمر پاسارگاد

 • پوشش فوت به هر علت: این پوشش اصلی‌ترین پوشش بیمه عمر پاسارگاد است. این پوشش به صورت سرمایه فوت می‌باشد که با حق بیمه پرداختی بیمه شده رابطه مستقیم داشته و بر اساس حق بیمه پرداختی فرد محاسبه می‌شود. میزان این پوشش می تواند ۱ تا ۲۵ برابر حق بیمه باشد و در صورت فوت بیمه شده به ذینفعان بیمه‌نامه وی پرداخت می‌شود. سقف این پوشش تا ۲۵۰ میلیون تومان می‌باشد.
 • پوشش سرمایه فوت به علت حادثه: اگر فرد بیمه شده در اثر حادثه فوت نماید این سرمایه  علاوه بر سرمایه فوت به هر علت به ذینفعان پرداخت می شود. میزان پوشش سرمایه فوت در بیمه عمر پاسارگاد تا ۴ برابر سرمایه فوت می تواند باشد. سقف سرمایه فوت در اثر حادثه بیمه عمر پاسارگاد تا  500 میلیون تومان می باشد.

پوشش‌های تکمیلی بیمه عمر پاسارگاد

 • پوشش امراض خاص بیمه عمر پاسارگاد: اگر فرد بیمه شده در طول داشتن بیمه‌نامه عمر پاسارگاد به یکی از بیماری های تحت پوشش مبتلا شود، می تواند تا سقف 60 میلیون تومان از این پوشش استفاده کند.  بیماری‌های تحت پوشش در بیمه عمر پاسارگاد شامل سکته قلبی و مغزی، پیوند اعضای اصلی بدن، عمل قلب باز و سرطان می‌شود.
 • پوشش نقص عضو دائم ناشی از حادثه: این پوشش به اختیار بیمه شده به بیمه‌نامه عمر اضافه می‌شود و اگر فرد بیمه شده در طول مدت قرارداد و در اثر حادثه دچار نقص عضو دائم شود می‌تواند از این پوشش تا ۳۰ درصد سرمایه فوت استفاده نماید. سقف پوشش نقص عضو بیمه پاسارگاد تا 400 میلیون تومان می‌تواند باشد.
 • پوشش هزینه پزشکی: اگر فرد بیمه شده دچار حادثه شود، برای جبران هزینه های بستری و پزشکی می‌تواند تا سقف مشخص شده این پوشش در بیمه‌نامه عمر خود استفاده نماید. سقف پوشش هزینه پزشکی پاسارگاد تا 40 میلیون تومان می‌باشد.
 • معافیت از پرداخت حق بیمه: در صورتی که بیمه‌شده در طول مدت قرارداد دچار ازکارافتادگی شود، طبق این پوشش از پرداخت حق بیمه‌های باقی‌مانده معاف می‌شود. پوشش معافیت برای افراد شاغل و بالای ۱۲ سال می باشد.
 • پوشش سرمایه از کارافتادگی بیمه عمر پاسارگاد: اگر فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه عمر به هر علت ازکارافتاده شود می‌تواند از این پوشش تا سقف 60 میلیون تومان استفاده کند. سن بیمه شده باید بالای ۱۲ سال باشد.
 • پوشش آتش سوزی و زلزله برای منزل مسکونی بیمه عمر پاسارگاد: شرکت بیمه پاسارگاد برای همه دارندگان بیمه عمر پاسارگاد، پوشش آتش سوزی منازل ارائه می‌کند. میزان سرمایه‌ای که از این طریق تحت پوشش قرار می‌گیرد  و تا سقف 800 میلیون تومان می‌باشد. البته این پوشش به انتخاب خود فرد بیمه شده ارائه می‌شود.
 • پوشش درمان تکمیلی بیمه عمر پاسارگاد: یکی از مزایای داشتن بیمه عمر پاسارگاد امکان استفاده از این پوشش است ، اگر اندوخته بیمه‌نامه  عمر پاسارگاد به ۲ میلیون تومان برسد و ۶ ماه از صدور بیمه‌نامه گذشته باشد، فرد بیمه شده می‌تواند تا سقف۱۰ میلیون تومان از هزینه‌های جراحی و تا سقف  ۵ میلیون تومان از پوشش هزینه بستری بیمه عمر پاسارگاد خود استفاده نماید.

 

Documents

 

 • مدارک مورد نیاز برای خرید بیمه عمر پاسارگاد عبارتند از :

  • تصویر و یا کپی کارت ملی و یا شناسنامه بیمه شده، بیمه گذار و وراث قانونی
  • اصل فرم پیشنهاد بیمه عمر پاسارگاد که توسط خود فرد تکمیل شده باشد
  • پرداخت حق بیمه عمر از طریق اینترنتی و یا به صورت حضوری در بانک

  شرایط  فنی بیمه عمر پاسارگاد

  هر فردی که بیمه عمر پاسارگاد دارد با پرداخت حق بیمه عمر می تواند بر اساس شرایط بیمه عمر از همه پوشش‌های این بیمه‌نامه استفاده نماید. در کنار پوشش‌های بیمه‌ای شما می‌توانید از سایر مزایای این بیمه‌نامه از جمله وام و برداشت از اندوخته و… استفاده نمایید. در ادامه به بررسی شرایط بیمه عمر پاسارگاد خواهیم پرداخت:

  • مجموع سن بیمه شده و مدت بیمه‌نامه  نباید بیشتر از ۷۰ سال باشد
  • بر اساس شرایط بیمه عمر پاسارگاد صدور برخی از انواع بیمه‌نامه ها نیاز چکاپ پزشکی دارند. چکاپ پزشکی بر اساس سرمایه فوت بیمه‌نامه و شرایط سنی بیه شده انجام می گیرد
  • رعایت اصل حسن نیت در بیان حقایق مخصوصا در بیان سلامت جسمانی
  • هر فرد بیمه شده می تواند ذینفعان  بیمه‌نامه را مشخص نماید
  • اگر بیمه شده دارای سابقه بیماری باشد باید سوابق بیماری را به اطلاع شرکت بیمه برساند تا در صورت نیاز مدارک پزشکی لازم را به شرکت بیمه ارائه کرده تا در زمان خسارت به مشکل نخورد
  • بیمه شده می‌تواند در زمان صدور بیمه‌نامه پوشش‌های تکمیلی بیمه عمر و حتی میزان سرمایه فوت را مشخص کند
  • انتخاب میزان حق بیمه ماهانه و یا سالانه توسط خود فرد انجام می‌گیرد و فرد می‌تواند در طول داشتن بیمه عمر میزان حق بیمه عمر پاسارگاد را کاهش و یا افزایش دهد
  • نحوه پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد نیز در زمان خرید بیمه عمر بر عهده خود بیمه شده بوده و وی می تواند حق بیمه عمر خود را به صورت سالانه و یا ماهانه پرداخت نماید
  • پوشش سرمایه فوت عادی پوشش اصلی بیمه عمر پاسارگاد می‌باشد و درصورت فوت بیمه شده این سرمایه به ذینفعان بیمه‌نامه پرداخت می‌شود.

  برای استفاده از برخی پوشش های بیمه عمر نیاز به شرایط سنی خاصی وجود دارد. شرایط سنی برای استفاده از پوشش‌های بیمه عمر پاسارگاد به شرح زیر است:

  • پوشش سرمایه فوت  بیمه عمر پاسارگاد به هر علت دارای محدودیت سنی خاصی نبوده و هر فرد بیمه شده از بدو تولد تا پایان مدت قرارداد در هر یازه سنی می تواند از این پوشش استفاده نماید.
  • پوشش سرمایه فوت در اثر حادثه در بیمه عمر پاسارگاد برای افراد بالای ۴ سال پرداخت می شود.
  • شرایط سنی بیمه عمر پاسارگاد برای استفاده از پوشش بیماری ها برای افراد بالای ۴ سال تا سن ۶۰ سال می باشد.
  • پوشش هزینه پزشکی بیمه عمر پاسارگاد برای افراد بالای ۴سال و فقط برای جبران هزینه های بستری پرداخت می شود.
  • شرایط سنی بیمه عمر پاسارگاد برای پوشش نقص عضو دائم در اثر حادثه برای افراد بالای ۴ سال می باشد.
  • برای استفاده از پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه عمر در بیمه عمر پاسارگاد باید بیمه شده شاغل بوده و سن وی باید بین ۱۸ تا ۶۰ سال باشد .

 

 • مشاهده سوابق بیمه عمر پاسارگاد

  همه بیمه گذاران عمر پاسارگاد می‌توانند اطلاعات بیمه نامه عمر به همراه سوابق بیمه عمر شان را از طریق سامانه بیمه عمر پاسارگاد مشاهده نمایند. برای این منظور شما باید شماره بیمه‌نامه عمر پاسارگاد و کد ملی بیمه گذاری را وارد نمایید.
  هم چنین با دانلود نرم افزار استعلام بیمه عمر پاسارگاد می‌توانید اطلاعات کلی درباره بیمه عمر پاسارگاد به دست آورده و جدول بیمه عمر پاسارگاد را بر اساس هر سن و هر توان پرداختی و بر اساس انتخاب پوشش‌های مختلف استعلام بگیرید.

 • مروری اجمالی بر مزایای ویژه بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

  داشتن اطلاعات در زمینه ی مزایای بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد ، قطعا به شما در راستای انتخاب بهتر کمک شایانی خواهد داشت.


  از مزایای ویژه طرح بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد میتوان به حق بیمه های متناسب با توان مالی اشاره کرد

  پرداخت حق بیمه متناسب به توان مالی بیمه گذار 

  در این نوع بیمه نامه، حق بیمه میتواند رقمی از ۲۰ هزار تومان تا سقف نامحدود به ازای هر ماه درنظر گرفته شود.

  به این ترتیب بیمه گذار قابلیت انعطاف بالایی در این طرح خواهد داشت و میتواند بسته به پوششهای مدنظر و نیز توان مالی خود حق بیمه را تعیین کند.

   

  پرداخت حق بیمه در دوره های زمانی انعطاف پذیر

  حق بیمه ها در این طرح میتواند در بازه های ماهانه، سه ماهه، شش ماهه، سالانه و یکجا پرداخت شود. بالطبع پرداختهای سالانه در نهایت از صندوق ذخیره ریاضی بالاتری نسبت به دیگر بازه ها برخوردار خواهد بود.

   

  امکان سپرده گذاری

  در طرح جدید بیمه عمر پاسارگاد، امکان سپرده گذاری نیز وجود دارد. در صورتی که بیمه گذاری سپرده گذاری انجام دهد این مزایا برای او فعال خواهد شد:

  ۱ـ سود تضمینی صندوق افزایش خواهد یافت.

  ۲ـ دوره انتظار دریافت وام از ۶ ماه به ۳ ماه کاهش خواهد یافت.

  ۳ـ به ازای مبلغ صندوق، پوشش بیشتری برای بیمه شده درنظر گرفته خواهد شد.

  ۴ـ صندوق ذخیره ریاضی بیمه شده، رشد بهتری نسبت به زمانی خواهد داشت که سپرده گذاری انجام نشده است.

  ۵ـ بیمه آتش سوزی رایگان منزل مسکونی بیمه گذار تا ۵۰ برابر مبلغ سپرده گذاری

   

  بازنشستگی و معیشت بهتر یکی از مزایای بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

  تامین بهتر معیشت در دوران بازنشستگی

  یکی از بهترین مزایای بیمه های عمر را میتوان تامین معیشت بهتر در دوران بازنشستگی و کهولت دانست. در واقع این تامین معیشتی باعث بهبود وضعیت ریسک زندگی های طولانی را پوشش میدهد.

  برخورداری از سود قطعی و سود مشارکت در منافع

  در حال حاضر سود قطعی ۱۶% برای ۲ سال اول، ۱۳ % برای ۲ سال دوم و برای مابقی سالها نیز ۱۰ % درنظر گرفته شده است.

  از طرف دیگر شرکت بیمه با سرمایه های خردی که جمع آوری کرده است در پروژه های مالی سرمایه گذاری کرده و از سود حاصله، سود مشارکت در منافع برای بیمه نامه ها در نظر خواهد گرفت. این سود در سالیان اخیر بین ۲ تا ۵ درصد در نظر تامین شده است.

   

  یکی از مزایای بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد وام سهل و آسان آن است

  وام آسان و بدون ضامن

  بیمه گر متعهد است که پس از گذشت ۶ ماه از صدور بیمه نامه، به شرط اینکه مبلغ ذخیره ریاضی صندوق بیمه نامه حداقل ۲۰۰ هزار تومان بوده و نیز بیمه گذار وام تسویه نشده ای نداشته باشد، تا سقف ۹۰% صندوق ذخیره ریاضی را بدون دریافت ضمانت نامه و در کوتاهترین زمان به بیمه گذار پرداخت نماید.

  این وام با سود نهایی ۴% و نیز با اقساط منعطف و انتخابی توسط بیمه گذار تا ۶۰ ماه خواهد بود.

   

  قابلیت انصراف و بازخرید بیمه نامه

  بیمه گذار میتواند تا یک ماه پس از تاریخ صدور بیمه نامه اقدام به انصراف نموده و مبالغ پرداختی را بازپس گیرد. همچنین بیمه گذار میتواند پس از ۶ ماه از تاریخ صدور بیمه نامه نسبت به بازخرید بیمه نامه اقدام کند. طبیعی و قطعی است که در زمان بازخرید، بسته به صندوق ذخیره ریاضی بیمه نامه و نیز نحوه پرداختها و وامهای تسویه نشده و … بررسی های لازم انجام خواهد شد.

   

  قابلیت بالای انعطاف پذیری بیمه نامه

  بیمه نامه را میتوانید در سررسید های سالانه، تغییر بدهید. این تغییر میتواند روی مبلغ حق بیمه ماهانه، درصد افزایش حق بیمه، درصد افزایش سرمایه فوت، پوششها و … باشد. برای این منظور لازم است که حتما فرم تغییرات تکمیل و توسط بیمه گذار و بیمه شده امضا شده و به نمایندگی تحویل شود.

   

  دریافت تخفیف در سایر بیمه ها

  با خرید بیمه نامه های عمر از تخفیفات ۲٫۵% تا ۴۰% در سایر رشته های بیمه ای برخوردار خواهید شد.

   

  پوشش رایگان بیمه تکمیلی SOS

  در حال حاضر بیمه پاسارگاد به عنوان یک هدیه ویژه، بیمه تکمیلی رایگان SOS را برای بیمه نامه های عمر در نظر گرفته است.

  به این ترتیب در صورتی که صندوق ذخیره ریاضی بیمه نامه، به مبلغ ۲ میلیون تومان رسیده و از این زمان، ۶ ماه گذشته باشد بیمه نامه تکمیلی به صورت اتوماتیک فعال خواهد شد.

  امنیت و تضمین قطعی سرمایه توسط بیمه مرکزی

  سود و صندوق قید شده در قرارداد بیمه نامه توسط بیمه مرکزی تضمین شده است و بیمه مرکزی برای تضمین این قراردادها ازشرکت بیمه پاسارگاد تضمین مالی دریافت کرده است.

   

  معاف از مالیات بودن

  سرمایه های پرداختی در بیمه عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد از هرگونه مالیات معاف هستند . به این ترتیب شما بیمه گذاران عزیز میتوانید از سرمایه های قید شده در جداول بیمه خود به طور کامل و بدون کسر هیچ مبلغی استفاده نمایید.

 •  و مواردی دیگر که در این مجال سعی بر این شد که به برخی از آنها به تفصیل پرداخته شود . امیدواریم که گامی کوچک در راستای خویش ، برداشته باشیم

 

 • بدینوسیله، نمایندگی ایزدی از شرکت بیمه پاسارگاد، در سازمان استاد حمید امامی – کد 925 ،به صورت فعال در سراسر ایران، آمادگی خود را جهت مشاوره رایگان،صدور  و پشتیبانی بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد، صمیمانه اعلام می دارد.
 • جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می توانید با شماره 09122544482، تماس حاصل نمایید.

 

 فراخوان نمایندگی ایزدی

 ( هر ایرانی، حداقل یک بیمه عمر ) 

🌍 در راستای رسالت خویش؛ همراهی در مجال خدمت و مسیر تعالی و دستیابی به معنای زندگی، صمیمانه آمادگی خود را برای مشاوره و صدور بیمه عمر برای هموطنان عزیزم، اعلام می دارم.

✅ و اما خبر ویژه برای دوستان ارزشمند جویای کار؛
از میان بیمه شدگان، پس از گزینش، در زمینه مشاوره و فروش بیمه عمر، با قابلیت تیم سازی، رهبری و کسب درآمد بالا، دعوت به همکاری می گردد.

این عزیزان، در شرکت برتر بیمه در ایران (بیمه پاسارگاد) و در یکی از بهترین سازمانها (سازمان استاد حمید امامی؛ برند برتر بیمه)، با آموزش مستقیم اینجانب و اساتید ارزشمند تیم، فعالیت نموده و احساس خوش را تجربه خواهند کرد.

💥امسال را به بهترین سال عمرتان و سکوی پرش به سمت رویایتان تبدیل کنید.💥

جهت مشاوره رایگان:👇
ارتباط با شماره:  ۰۹۱۲۲۵۴۴۴۸۲

👇👇👇
t.me/masiretaali

instagram.com/izadi.rooh

برای فرد فرد هموطنان عزیزم در سرتاسر دنیا، ایمان، امنیت و احساس خوش، آرزومندم.

به امید روزی که هر ایرانی حداقل دارای یک بیمه عمر و تامین آتیه، باشد.